İşlem Platformları

UTrade International, yatırımcıların global borsalarda hisse senedi ve vadeli işlem sözleşmeleri alım satım işlemlerini hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmelerine yadımcı olur. Yatırımcılar, UTrade International işlem platformları ile internet üzerinden herhangi bir web tarayıcısını kullanarak (IB Web Trader) veya cep telefonu ve tabletler için özel olarak geliştirilmiş uygulamalar (IB Mobile) ile işlemlerine rahatlıkla başlayabilirler. Ayrıca kişisel bilgisayarlarına programı indirerek kullanmak isteyen yatırımcılar için de UTrade International masaüstü uygulaması (IB Trader Workstation) bulunmaktadır.

UTrade International işlem platformlarının önerilen sistem gereksinimleri ve bağlantı linklerine ilişkin detaylar aşağıdaki gibidir.

IB Mobile (iOS & Android)

Uygulamayı iPhone, iPad ve iPod touch cihazlarınız için App Store’dan, Android cihazlarınız için de Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Önerilen Sistem Gereksinimleri

Apple cihazlar için iOS 9 veya üzeri

Android cihazlar için kullanılan cep telefonu veya tablete göre farklılılar göstermektedir

Ios için İndir Android için İndir

IB Trader Workstation (TWS)

Kullandığınız işletim sistemine göre aşağıdaki linklerden herhangi birine tıklayarak uygulamayı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşlemci: Intel i3 ve üstü

İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri veya Mac OSX 10.11

Ekran Çözünürlüğü: 1280 x 1024 ve üstü

Ram: 4 GB ve üstü

İndirmek için Tıklayınız
Bir hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz! Form iletilmiştir, teşekkürler.

x Form gönderimini sağlayabilmeniz için kutucuğu işaretlemeniz gerekmektedir.